Leden 2018

PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
2223
24
25
26
27
28
29
30
31
    
       
 « předchozí     následující » 

Související projekty

Chilli cheerleaders

Cheer Academy na Mistrovství Cheerleadingu ČR

Cheer Academy na Mistrovství Cheerleadingu ČRCheer Academy na Mistrovství Cheerleadingu ČR V sobotu 13.5.2017 se konala vrcholná soutěž v cheerleadingu České republiky a letos se za náš klub soutěže zúčastnilo téměř 70 dívek! Děvčata se celý rok na tuto akci pilně připravovala a těšila se, až předvedou, co se za tu dobu naučila.

Hned zrána po oficiálním zahájení soutěže vystoupily naše dva MINIS týmy, naše naděje tohoto sportu, které u Cheer Academy začínají již od 3 let. Oba dva týmy Minis Rajská zahrada a Minis KC Zahrada Chodov předvedly své dovednosti jak v tanečku, skocích, základech gymnastiky a pyramidách a oběma vystoupením nechyběl ani pokřik. I naše nejmenší tedy předvedly vše, co cheerleading obsahuje a zasloužily si medaile za exhibiční účast.
Želízkem v ohni byly naše  Peewees z Rajské zahrady. Měli jsme velice těžkou pozici, neboť děvčátka již z předchozí sezonní soutěže si odvezla stříbro, což byl obrovský úspěch, a náš cíl byl samozřejmě zajet vše co nejlépe, zlepšit se i za tu krátkou dobu, předvést obtížnější prvky a pokud možno obhájit to druhé místo. Konkurence už v této kategorii na Mistrovství je opravdu veliká, celkem se letos zúčastnilo 13 týmů. Děvčata zajela sestavu opravdu moc pěkně a jedna menší chybička nás nekompromisně ze stříbrné pozice posunula na 5. místo. I toto místo na soutěži tohoto typu je obrovský úspěch a my trenérky jsme na dívky neskonale pyšné, protože víme , že když se budeme soustředit ještě více, jsou to opravdu naděje na medailové pozice. Pro nás jsou peewee tak jako tak zlatá děvčata!
Ještě jedno želízko v ohni jsme na tomto Mistrovství měli, a to Junior Dance tým v kategorii pom-pons. Tento tým se skládal z děvčat ze dvou našich poboček, a to tedy juniorek z Rajské zahrady a juniorek z Chodova. Dívky to neměly lehké, neboť díky novému pravidlu a tedy vyššímu počtu startujících v této kategorii musely několik tréninků navzájem dojíždět a střídat tréninkové místo, a též se scházet ještě více i na extra trénincích. I přes překážky se jim podařilo sestavu natrénovat, a bohužel medaile utekla pouze o jedno místo. Dívky skončily 4., ale i tak jim patří velké díky.

Byla to velmi náročná soutěžní sezona, a všechna děvčata si zaslouží obdiv a my trenérky se těšíme, až je budeme moci povzbudit a vést zas v další soutěžní sezoně!
Děkujeme hlavně též rodičům a přátelům našeho klubu, neboť i bez Vaší podpory by to nešlo!

trenérský tým Cheer Academy

Kategorie: Novinky  |  Formát pro tisk

Komentáře rss


, antonygeorge123@yahoo. odpovědět
You can likewise include pictures and depictions of the greater part of your postings online at the closeout site. You can set up stores and buy college essay on the closeout sites that permit you to post postings, include pictures and have your contact data.