Zdroj: http://www.cheeracademy.cz/index.php?a=vanocni-besidka-cheer-academy_2017  •  Vydáno: 8.12.2017 11:47  •  Autor: Martina Němcová

Vánoční besídka Cheer Academy

Vánoční besídka Cheer Academy Dne 4.12. proběhla již tradiční vánoční besídka našeho celého klubu Cheer Academy, která se konala v Kobylisích, Selesiánském divadle. Se svým vystoupením se předvedly během celého večera všechny skupiny, které jsou součástí našeho klubu. Rodiče tedy mohli vidět věkové kategorie MINIs, peewees, junior z Rajské Zahrady, KC Chodov, Jarova, ale i nově vzniklé pobočky na Praze 5.

Doplňkovým vysotupením též přispěly Chilli Cheerleaders. Rodiče i děti mohli shlédnout video sestřih z letošního letního tábora, též jsme si zazpívali vánoční koledu, a to zejména protože i mezi nás zavítal tématický Mikuláš a Čert.

Všechny děti si odnesly malý dáreček a součástí tohoto večera byla i charitativní sbírka, ke které se náš klub společně s Chilli Cheerleaders připojil. Jedná se o projekt Ježíškova vnoučata, kterým si můžete vybrat některého seniora z domova důchodců a udělat mu hezčí nadcházející vánoční svátky. My jsme nakonec vybrali pana Milana (67 let) z Ostravy, který jen němý a přeje si tablet pro jednodušší komunikaci s ostatními, kteří neumí znakovou řeč. Jsme rádi, že mu můžeme s vámi, rodiči, kteří jste se na této sbírce podíleli, vyhovět a společně s fotkou s vánočními čepičkami v nejbližších dnech dárek budeme zasílat.

Fotografie z vánoční besídky naleznete na:

https://www.facebook.com/pg/CheerAcademy/photos/?tab=album&album_id=1613264248761251.

Ještě jednou děkujeme za Vaši účast a přejeme Vám krásné vánoční svátky a vše dobré v roce 2018!